Меню підрозділу

Порядок денний 12 сесії сільської ради 6 скликання

29.12.2011 року

 1. Про благоустрій села Кліщів.
 2. Про Програму зайнятості Довгополівської територіальної громади Тиврівського району Вінницької області на 2012 рік.
 3. Про встановлення ставок єдиного податку для само зайнятих фізичних осіб-підприємців на 2012 рік.
 4. Про затвердження переліку об»єктів та видів робіт де будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у виді громадських робіт в 2012 році.
 5. Про затвердження переліку об»єктів та видів робіт на яких можуть відбувати порушники,яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт в 2012 році.
 6. Про зняття з контролю рішення 10 сесії Довгополівської сільської ради 6 скликання від 20.10.2011 року №93 «Про відзначення на території Довгополівської сільської ради Дня інвалідів.
 7. Про створення групи охорони громадського порядку на території Довгополівської сільської ради.
 8. »Про передачу землі у приватну власність.»,затвердження технічної документації та видачу Державних актів на право власності на землю.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельні ділянки.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельні ділянки.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельні ділянки.
 12. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки.
 13. »Про визнання таким,що втратило чинність рішення 10 сесії Довгополівської сільської ради 6 скликання №86 від 20.10.2011 року.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право власності на земельну ділянку та видачу Державних  актів на право власності на землю.