Меню підрозділу

Порядок денний 2 сесії сільської ради 6 скликання

02.12.2010 року

 

 1.  Про затвердження Регламенту  сільської ради.
 2. Про Положення про постійно  діючі комісії сільської ради 6 скликання.
 3.  Про внесення змін до рішення 1 сесії Довгополівської сільської ради 6 скликання від 09.11.2010 року №6 «Про звільнення Онищук З.О. з посади сільського голови.».
 4. Про утворення адміністративної комісії при Довгополівській сільській раді.
 5. Про структуру та загальну чисельність апарату виконавчого комітету Довгополівської сільської ради.
 6. Про затвердження рішення виконавчого комітету Довгополівської сільської ради від 25.11.2010 року №70 «Про внесення змін до сільського бюджету.»
 7. «Про передачу землі у приватну власність.»,затвердження технічної документації та видачу державних актів на право власності на землю.
 8. «Про передачу землі у приватну власність.»,затвердження технічної документації та видачу державних актів на право власності на землю.
 9. «Про передачу землі у приватну власність.»,затвердження технічної документації та видачу державних актів на право власності на землю.
 10. Про присвоєння назви провулку.
 11. Про повноваження та функціональні обов»язки працівників апарату  Довгополівської сільської ради.
 12. «Про передачу землі у приватну власність.»,затвердження технічної документації та видачу державних актів на право власності на землю.
 13. Про надання дозволу на розроблення містобудівного обґрунтування визначення меж і площі та збір матеріалів щодо вибору місця розташування земельної ділянки.
 14. «Про передачу землі у приватну власність.»,затвердження технічної документації та видачу державних актів на право власності на землю.
 15. «Про передачу землі у приватну власність.»,затвердження технічної документації та видачу державних актів на право власності на землю.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельні ділянки.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельні ділянки.
 18. Про заяви громадян.
 19. Про відзначення на території Довгополівської сільської ради Дня інвалідів.