ЗАКОН

Закон України "Про запобігання корупції"

РІШЕННЯ НАЗК

 Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, затверджений Національним агенством з питань запобігання корупції від 17.06.2016р. N 2.

 Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 11 серпня 2016 р. № 3. 

 Рішення Національного агенства з питань зщапобігання корупції від 06 вересня 2016 року №19, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2016 р. за N 1479/29609 "Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб'єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій".

 Технічні вимоги до полів форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

РОЗЯСНЕННЯ

 Методичні рекомендації щодо складення, подання та оприлюднення декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2016 році.

   Відомості з Держреєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів можна отримати в електронному вигляді

  Вперше в Україні до суду направлено обвинувальний акт за умисне неподання декларації.

Машина в чужому володінні. Видача генеральної довіреності не звільняє держслужбовця від обов’язку задекларувати транспортний засіб